Графік роботи:
Пн. - Пт.    9:00 - 21:00
        Сб.  10:00 - 18:00
Наша адреса:
м. Чернівці, вул. Гоголя, 8
Контактні телефони:
+38  050  735 03 30    +38  095   426 55 77
+38  0372   907 0 77
Налаштування PPPoE з’єднання для Windows Vista / Seven
Налаштування PPPoE з’єднання для Windows Vista / Seven
  Мережевий адаптер повинен бути налаштований на автоматичне отримання налаштувань.

  Операційна система Windows 7 має вбудовану підтримку протоколу PPPoE, тому для налаштування підключення жодного додаткового програмного забезпечення встановлювати не потрібно.
  Щоб налаштувати підключення за допомогою широкосмугового протоколу PPPoE (Point-to-point protocol over ethernet), Вам необхідно виконати наступні дії:

 1. Відкрийте меню "Пуск" -> "Панель керування"
 2. У вікні "Панель керування" ("Панель управления") в розділі "Мережа й Інтернет" ("Сеть и Интернет") оберіть пункт "Перегляд стану мережі та завдань" ("Просмотр состояния сети и задач"):
 3. У вікні "Центр мережних підключень і спільного доступу" ("Центр управления сетями и общим доступом") оберіть пункт "Настроїти нове підключення або мережу" ("Настройка нового подключения или сети"):
 4. У діалоговому вікні "Оберіть варіант підключення" ("Выберите вариант подключения") оберіть пункт "Підключитися до Інтернету" ("Подключение к Интернету") та натисніть "Далі" ("Далее"): * Якщо на момент створення підключення на Вашому комп'ютері існують інші PPPoE підключення до Інтернету (наприклад "Internet 2"), перед Вами з'явиться діалогове вікно "Скористатися наявним підключенням?" ("Использовать имеющееся подключение?"). Для продовження налаштування оберіть пункт "Ні, створити нове підключення" ("Нет, создать новое подключение") та натисніть"Далі" ("Далее"):
 5. У діалоговому вікні "Яким чином підключитися?" ("Как выполнить подключение?") оберіть пункт "Широкосмугове (PPPoE)" ("Высокоскоростное (с PPPoE)"):
 6. У діалоговому вікні "Введіть інформацію, одержану від свого Інтернет-провайдера" ("Введите информацию, полученную от поставщика услуг Интернета") в полях "І'мя користувача" ("Имя пользователя") та "Пароль" ("Пароль") введіть логін та пароль, що надані Вам. В полі "Назва підключення" ("Имя подключения") введіть довільну назву нового підключення (наприклад, "Internet") та натисніть "Підключити" ("Подключить"):
 7. Якщо все було виконано правильно, підключення до Інтернету пройде успішно і перед Вами з'явиться інформаційне вікно "Комп'ютер підключено до Інтернету" ("Подключение к Интернету выполнено"), в якому Ви можете натиснути "Перейти до перегляду Інтернет сторінок" ("Приступить к обзору Интернета"), після чого відкриється вікно Вашого браузера по замовчуванню, або натиснути "Закрити"("Закрыть"), якщо попередній варіант Вас не влаштовує:
 8. Керувати підключеннями на Вашому комп'ютері можна за допомогою меню "Наразі встановлено підключення до" ("Текущие подключения"), потрапити в яке можна натиснувши лівою клавішею миші на піктограмі монітора в системному треї біля годинника. Якщо підключення до Інтернету в даний момент встановлено, піктограма"Internet" відображатиметься в цьому меню з статусом "Підключено" ("Подключено"):
 9. Наступного разу, коли Вам потрібно буде знову підключитися до мережі Інтернет, зайдіть в меню"Наразі встановлено підключення до" ("Текущие подключения") та натисніть "Підключитися" ("Подключение") напроти підключення з назвою "Internet":
 10. Після цього з'явиться вікно "Підключення до Internet" ("Подключение к Internet"), в якому, для підключення до мережі Internet (при умові вірно введених логіна та пароля), достатньо натиснути "Підключити" ("Подключение").